ערב הזדהות עם ילדי תימן, מזרח ובלקן החטופים במושב אחיעזר

ביום חמישי האחרון, התקיים במושב אחיעזר כנס הזדהות עם ילדי תימן, מזרח ובלקן החטופים. ראש המועצה, דוד יפרח, ברך את היוזמה להבאת השדולה לחקר האמת בפרשה והודה ליוזמים וליו"ר השדולה, חברת הכנסת נורית קורן


בשעות הערב של יום חמישי האחרון, במושב אחיעזר, התכנסו תושבים רבים לאות הזדהות עם אלפי המשפחות מהתימן, המזרח והבלקן שנפגעו מפרשת החטיפה הכואבת והמעיקה.

 

 

האירוע התקיים בבית התרבות בהובלתו ויוזמתו של מוטי מגער, חבר המועצה ותושב אחיעזר. במהלך הערב דנו בשאלה מדוע הממשלה החליטה בעבר לתת חיסיון לפרוטוקולים של שלוש ועדות החקירה שעסקו בפרשה עד שנת 2017. האווירה המשפחתית והפתוחה לא הייתה מתאפשרת בלעדי הזמר ציון גולן שהגיע לנגן ולשיר יחד עם להקתו. בית התרבות היה מלא עד אפס מקום, רבים הגיעו בערב לביצוע בדיקות DNA בחינם.

בערב נכחו ראש המועצה, דוד יפרח ויו"ר האגודה לטיפוח חברה ותרבות, גיבור ישראל אביגדור קהלני.

 

 

כמו כן הגיעה לכנס יו"ר השדולה לחקר האמת בפרשת ילדי תימן, מזרח ובלקן החטופים, ח"כ נורית קורן. בדבריה ציינה שהיא ואנשיה יפעלו בכל הכוח למציאת פיתרון לבעיה הכאובה עד כדי שתדרוש שהממשלה תקים ועדה פרלמנטרית ראויה.

 

ליוו והפיקו את הערב יו"ר הועד המקומי באחיעזר, מוטי עוזר יחד עם רונן בדני, חבר הועד המקומי שדאגו לכיבוד הישר מהמטבח התימני.