"נקודה טובה" פרויקט התנדבות חדש במועצה

"נקודה טובה" הוא פרויקט התנדבות שהינו פרי שיתוף פעולה של המחלקה לשירותים חברתיים ואולפנת צפירה. בפרויקט השתתפו משפחות המקבלות שירות על ידי הלשכה לשירותים חברתיים ואזרחים וותיקים. במסגרת הפרויקט ניתן מענה למשפחות הזקוקות לסיוע בשעות אחה"צ עם


היחידה למשאבי קהילה מבית הלשכה לשירותים חברתיים במועצה, בשיתוף עם אולפנת צפירה הקימו והפעילו בשנת הלימודים האחרונה פרויקט התנדבות בשם "נקודה טובה". במסגרתו התנדבו תלמידות כיתה ט' הלומדות באולפנה, ונתנו מענה למשפחות ביישובים אחיעזר, זיתן ויגל ולאזרחים וותיקים מהיישוב צפריה. הפרויקט התקיים אחת לשבוע בימי שני בין השעות 16:30-18:00, במהלך שנת הלימודים. בנות האולפנה הגיעו אל המשפחות וסייעו לילדי הבית בהכנת שיעורים ויזמו פעילויות חווייתיות בשעות אחה"צ. הבנות שהגיעו לבית הקשישים יצרו קשר משמעותי עם הקשישים והיוו תמיכה ואוזן קשבת עבורם.

 

בחג פורים התקיים הפנינג חוויתי בבניין האולפנה שכלל הצגה בהשתתפות פעילה של הילדים ותחנות פעילות שונות שהופעלו על ידי בנות האולפנה.     

                                                        

הפרויקט לווה בסדנאות חווייתיות לבנות האולפנה והסתיים ביום כייף לבנות המפעילות את הפרויקט בהחלקה על הקרח וחלוקת תעודות הוקרה.

 

לוגו היחידה למשאבי קהילה