יום המעשים הטובים 2017, עושים טוב במועצה!

יום המעשים הטובים שהתקיים בשבוע שעבר במועצה הצליח להביא לידי ביטוי את רוח הצוות, הלכידות ובעיקר את קירוב הלבבות בין עובדי המועצה האזורית עמק לוד לבין התושבים


השבוע התקיים במועצה האזורית עמק לוד יום המעשים הטובים. עובדי המועצה, יחד עם התושבים, התגייסו למגוון אדיר של פעילויות והפעלות שעיקרן מעשים טובים. בין הפעולות הרבות שהתבצעו על ידי תושבי המקום שהתנדבו למשימה: צביעת מבנה מועדון צוותא על ידי תושבי חמד, פעילות משותפת של נערות וותיקות במועדון הקשישות באחיעזר והקמת הספסל האקולוגי היפהפה במועדון צוותא במושב יגל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד נעשתה פעילות של אנשי בית הספר ניר צבי במועדון הוותיקות באחיעזר, עובדות מחלקת הגביה אירגנו יום הפעלה של ילדי פנימיית אור שמחה. כמו כן התבצע שיפוץ וחידוש של מועדון הנוער בשיתוף עם חברי הוסטל "מפתחות" של השירות לשיקום האסיר, בוצע שיקום ושיפוץ של הבית החם באחיעזר, ארגון מתנדבים בכפר בשיתוף המועצה שיפצו בתים של מעטי יכולת בתחומי המועצה ועובדי מחלקות הרווחה, תשתיות  והשפ"ח שיפצו את החצר של המועדונית באחיעזר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחד מהארועים הבולטים של היום היה כאשר אנשי ונשות מחלקת החינוך של המועצה הגיעו ביום שלישי השבוע, יום המעשים הטובים, לכל גננת של החינוך המיוחד והביאו לה ארוחת בוקר מפנקת, וזה חוץ מהפעילויות המדהימות שנעשתה עם הילדים. בנוסף מחלקת התחבורה נתנו שי לכל תלמיד שעלה על האוטובוסים של המועצה ונתלו שלטים על האוטובוסים, מחלקת הגבייה, הגזברות והנהלת החשבונות של המועצה אירגנו ארוחת בוקר מושקעת בפניימיה לילדים בכפר חב"ד ובגני החינוך המיוחד נעשתה אפיית מצות של עובדי מחלקת החינוך עם ילדי הגנים והכנת ארוחת בוקר לצוותי הגנים.

 

 

 

אירוע השיא של שבוע המעשים הטובים התקיים ביום שני במושב זיתן לכל וותיקי הישובים וכלל בתוכו תכנית מגוונת וכיבוד מושקע במיוחד.